Szklane balustrady

Szklane balustrady
Szklana balustrada w połączeniu ze słupkami
Szklana balustrada samonośna
Szklane balustrady

Jako firma z szerokim zakresem usług produkcyjnych i montażowych dla domów i mieszkań, wytwarzamy szklane balustrady samonośne oraz montowane na słupkach ze stali nierdzewnej. Takie elementy nadają się idealnie jako osłona schodów, patio, ganku, otwartych pięter, tarasów, balkonów tradycyjnych czy francuskich, jak również wielu innych tworów architektury, których nie sposób tutaj wymienić.

W szklanych balustradach zastosowano specjalny rodzaj trwałego szkła klejonego lub laminowanego hartowanego, co po pierwsze zapewnia podwyższony standard bezpieczeństwa, a po drugie sprawia, że stają się one wyjątkowo estetycznym elementem aranżowanego wnętrza.

Szklane balustrady mają za zadanie zabezpieczać przed wypadnięciem, aczkolwiek są również niezwykle designerskim elementem pożądanym w nowoczesnym budownictwie. Montaż szklanej balustrady dobrze zaplanować już na etapie projektowania budynku, dlatego zachęcamy do skorzystania z kompleksowych usług Wolfglas – profesjonalnej firmy, która zajmie się produkcją i montażem balustrad szklanych na Twojej posesji.

Szklane balustrady do domu i na zewnątrz

Oferujemy bogaty wybór wysokiej jakości balustrad szklanych wykonanych z najlepszej jakości szkła bezpiecznego w użytkowaniu, przeznaczonego do montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń mieszkalnych czy użytkowych. Dzięki wysokiej klasie zastosowanego szkła oraz elementów montażowych nasze szklane balustrady gwarantują duże bezpieczeństwo użytkowania i atrakcyjny wygląd na długie lata. Zajmujemy się produkcją balustrad ze szkła giętego i klasycznego, przeznaczonych na schody, antresole, tarasy czy balkony.

Balustrady samonośne

To specyficzny rodzaj balustrad szklanych o wysokim poziomie dekoracyjności, niezwykle wytrzymałych, przystosowanych do przenoszenia znacznych obciążeń, z niemal niewidocznym system mocowania szkła do posadzki, ściany czy schodów. Tego rodzaju rozwiązania najlepiej sprawdzają się w połączeniu z nowoczesną architekturą, zapewniając wysoki poziom transparentności wewnątrz lub na zewnątrz obiektu, w którym je zastosowano. Szklane balustrady samonośne to niemal idealnie gładka tafla szkła o wybranym przez użytkownika poziomie przejrzystości, doskonale współgrająca z wystrojem każdego nowocześnie urządzonego wnętrza.

Szklane balustrady, drewno i metal

Zajmujemy się produkcją i montażem wielu typów balustrad wykonanych z najwyższej jakości szkła o dużej wytrzymałości i odporności na stłuczenia. Prócz balustrad samonośnych, całoszklanych, oferujemy również bardziej tradycyjne rozwiązania opierające się na montażu szklanych balustrad przy pomocy wysokiej jakości elementów montażowych i wykończeniowych wykonanych z odpowiednio opracowanego drewna naturalnego lub metalu.

Balustrady szklane gięte

Dla osób poszukujących designerskich elementów wykończeniowych do mieszkań, biur lub innych obiektów użytkowych przygotowaliśmy wyjątkowe szklane balustrady bazujące na wysokiej klasy szkle giętym. Tego typu rozwiązania charakteryzują się niezwykle wysokim poziomem dekoracyjności i zawsze stanowią ciekawy element architektoniczny budujący niepowtarzalną tożsamość danego wnętrza (w przypadku balustrad wewnętrznych) lub konkretnego obiektu (w przypadku balustrad zewnętrznych).

Firma Wolfglas produkuje i montuje szklane balustrady. Zobacz nasze realizacje.

Masz pytania?

Napisz do nas!

wybrane realizacje

Lustro podświetlane - wolfglas.pl
lustro podświetlane
Zabudowa szklana - wolfglas.pl
Zabudowa szklana
wypełnienie szklane do schodów szkło hartowane - wolfglas.pl
wypełnienie szklane do schodów szkło hartowane
balustrada szklana z podświetleniem schodów - wolfglas.pl
balustrada szklana z podświetleniem schodów
szkło lakierowane, podświetlenie led rgb - wolfglas.pl
szkło lakierowane, podświetlenie led rgb
drzwi i ściana w szkle z grafiką - wolfglas.pl
drzwi i ściana w szkle z grafiką