Daszki szklane

Daszki szklane
Daszki szklane
Daszki szklane
Daszki szklane

W naszym sklepie posiadamy specjalne daszki szklane, które sprawdzają się doskonale jako osłona nad drzwi wejściowe lub balkonowe. Te elementy to połączenie wysokiej klasy szkła hartowanego z laminowaną powłoką oraz specjalnych mocowań wykonanych ze stali nierdzewnej. Warto nadmienić, że tego typu tafla szkła jest w 100 procentach bezpieczna i w przypadku stłuczenia nie rozpada się na kawałki. Jednak nawet o stłuczenie jest w tym przypadku bardzo trudno, ponieważ każdy z daszków szklanych posiada taflę o grubości ponad 1 cm, która zapewnia trwałość i odporność na wstrząsy oraz wysokie i niskie temperatury. Daszki szklane zostały wykonane w bardzo minimalistyczny sposób, który idealnie wpasuje się w strukturę nowoczesnych i designerskich wnętrz i zewnętrz. Szkła są w pełni przezroczyste, dlatego jeżeli tylko utrzymuje się je w czystości, dają bardzo ciekawy efekt pełnej transparencji. To doskonała ochrona przed opadami deszczu, śniegu czy liśćmi. Zachęcamy do skorzystania z kompleksowej oferty daszków szklanych przygotowanej przez firmę Wolfglas.

Sposoby mocowań szklanych zadaszeń

Eleganckie przeszklenia nad wejściem do domu, biura lub lokalu użytkowego to efektowny sposób na osłonięcie osób wchodzących/wychodzących z danego obiektu, chroniące je przed deszczem lub śniegiem. Takie przeszklenie to także ciekawy sposób na przełamanie monotonii elewacji nowoczesnego budynku. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo oryginalne daszki szklane wykonane z najlepszej jakości szkła, odpowiednio zabezpieczone przed przypadkowym stłuczeniem, wyróżniające się wysokim poziomem dekoracyjności i wytrzymałości.

Zajmujemy się nie tylko produkcją, ale i montażem oferowanych przez nas daszków szklanych. Możemy wyróżnić dwa najpopularniejsze sposoby ich instalacji. Pierwsza metoda to montaż przy pomocy specjalnych odciągów – tego typu instalacje wyróżniają się wysokim poziomem dekoracyjności i będą idealnym wyborem dla osób szukających nowoczesnych, designerskich rozwiązań w maksymalny sposób dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Druga metoda montażu opiera się na specjalnych, najczęściej metalowych podporach umieszczanych pod lub nad powierzchnią szklanego daszku. Tego typu konstrukcja jest zwykle bardziej masywna, ale jej montaż zajmuje niewiele czasu.

Daszki szklane do domu i biura

Zabezpieczenie wejścia do domu lub biura poprzez instalację nad nim przezroczystego, szklanego daszku, to ciekawy sposób na zmodyfikowanie i uatrakcyjnienie bryły każdego budynku. Nasza firma zajmuje się produkcją daszków szklanych i ich montażem zarówno na potrzeby osób prywatnych, jak i przedsiębiorców – właścicieli, najemców lub zarządców obiektów biurowych, lokali usługowych czy handlowych. Zapewniamy gwarancję na wszystkie daszki szklane oferowane przez naszą firmę, a także na ich montaż. Nasz produkty przygotowujemy według indywidualnych wytycznych klientów, co przesądza o ich wyjątkowości i idealnym dopasowaniu do charakterystyki technicznej każdego budynku. Oczywiście chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego daszku, sugerując zakup produktu jak najlepiej dopasowanego do wielkości czy typu obiektu, na którym taki daszek ma zostać zainstalowany.

 • wybrane realizacje

  Lustro podświetlane - wolfglas.pl
  lustro podświetlane
  Zabudowa szklana - wolfglas.pl
  Zabudowa szklana
  wypełnienie szklane do schodów szkło hartowane - wolfglas.pl
  wypełnienie szklane do schodów szkło hartowane
  balustrada szklana z podświetleniem schodów - wolfglas.pl
  balustrada szklana z podświetleniem schodów
  szkło lakierowane, podświetlenie led rgb - wolfglas.pl
  szkło lakierowane, podświetlenie led rgb
  drzwi i ściana w szkle z grafiką - wolfglas.pl
  drzwi i ściana w szkle z grafiką