Kabiny prysznicowe na wymiar

Kabiny prysznicowe na wymiar
Kabiny prysznicowe na wymiar
Kabiny prysznicowe na wymiar
Kabiny prysznicowe

W naszej wszechstronnej ofercie posiadamy również kabiny prysznicowe na wymiar. To bardzo użyteczne rozwiązanie, ponieważ obecnie pomieszczenia łazienkowe projektuje się w najróżniejszych kształtach i ustawieniach, dlatego dopasowanie gotowej kabiny może być problematyczne. Konstrukcje tworzone są w oparciu o najwyższej klasy materiały, które w połączeniu z funkcjonalnymi elementami mocowania tworzą trwałą instalację, która z pewnością będzie służyła swoim użytkownikom przez wiele lat. Takie kabiny są bardzo łatwe w utrzymaniu, co staje się szczególnie ważne w przypadku zabudowy usytuowanej w pobliżu urządzeń sanitarnych. Z kabinami prysznicowymi na wymiar z pewnością uda się stworzyć designerskie, a zarazem funkcjonalne wnętrze łazienkowe. Materiały posiadają minimalistyczny styl charakterystyczny dla nowoczesnej myśli wnętrzarskiej, dlatego jesteśmy przekonani, że idealnie wkomponują się w większość projektów. Warto zwrócić uwagę na dużą dowolność w projektowaniu kabin prysznicowych na wymiar. Wystarczy zwrócić się do sklepu Wolfglas, gdzie doświadczeni pracownicy techniczni pomogą w stworzeniu jak najlepiej dopasowanej zabudowy.

Kabina prysznicowa bez brodzika

Wzorując się na popularnych dziś trendach aranżacji łazienek w domach i mieszkaniach prywatnych, dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalny rodzaj kabiny prysznicowej pozbawionej tradycyjnego brodzika. Jest to kabina składająca się jedynie z odpowiednio dopasowanych tafli szkła, które osłaniają przestrzeń przeznaczoną do kąpieli od pozostałej części łazienki. W tego typu kabinach odpływ wody zainstalowany jest bezpośrednio w posadzce, co pozwala zrezygnować z progów i zapewnia większą wygodę korzystania z prysznica, w tym osobom starszym i niepełnosprawnym. Przygotowujemy tego typu kabiny prysznicowe na wymiar, dopasowując ich wielkość i kształt do rozmiaru konkretnej łazienki. Oczywiście zajmujemy się również ich całościowym montażem.

Kabiny prysznicowe z motywem na szkle

Wnętrze nowoczesnej łazienki nie musi być wszędzie takie samo! Dla osób, którym zależy na przełamaniu monotonii minimalistycznego wnętrza nowoczesnej łazienki, przygotowaliśmy wysoce dekoracyjne kabiny prysznicowe z motywem na szkle. Tego typu kabiny prysznicowe na wymiar przygotowujemy zawsze zgodnie ze specyficznymi, indywidualnymi wytycznymi naszych klientów, dzięki czemu są to niepowtarzalne projekty charakteryzujące się wysokim poziomem dekoracyjności i oryginalności. Zapewniamy dostęp do wielu wzorów, co pozwala na łatwe dopasowanie wyglądu kabiny do oczekiwań każdego z naszych klientów. Zajmujemy się również instalacją zamówionej kabiny w dogodnym dla klienta terminie.

Drzwi szklane wahadłowe

Drzwi wahadłowe to odmiana drzwi osadzonych na tradycyjnej ościeżnicy, z funkcją otwierania do wewnątrz i na zewnątrz (drzwi działają wahadłowo), co gwarantuje większą wygodę ich otwierania i brak konieczności każdorazowego ich domykania. Wahadłowe szklane drzwi najczęściej instaluje się w różnego rodzaju obiektach użytkowych, przede wszystkim w lokalach handlowych i usługowych. System samoczynnego domykania drzwi szklanych wahadłowych gwarantuje wygodę obsługi, co w połączeniu z niezwykle estetycznym wykonaniem sprawia, że są to idealne drzwi do biura, restauracji, hotelu czy urzędu.

Rodzaje kabin prysznicowych

Projektujemy i produkujemy nowoczesne kabiny prysznicowe na wymiar, dedykując je użytkownikom indywidualnym i przedsiębiorcom, w tym właścicielom hoteli, pensjonatów i innego rodzaju obiektów noclegowych. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo m.in. zyskujące na popularności kabiny prysznicowe bez brodzika, kabiny typu Walk In, a także zabudowy szklane do brodzików typu klasycznego, a nawet do wanien. Co warte podkreślenia, oferowane przez nas kabiny prysznicowe na wymiar powstają z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko eleganckie i trwałe, ale i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Zapewniamy profesjonalny montaż każdej kabiny zamówionej w naszej firmie. Zobacz nasze realizacje.

wybrane realizacje

Lustro podświetlane - wolfglas.pl
lustro podświetlane
Zabudowa szklana - wolfglas.pl
Zabudowa szklana
wypełnienie szklane do schodów szkło hartowane - wolfglas.pl
wypełnienie szklane do schodów szkło hartowane
balustrada szklana z podświetleniem schodów - wolfglas.pl
balustrada szklana z podświetleniem schodów
szkło lakierowane, podświetlenie led rgb - wolfglas.pl
szkło lakierowane, podświetlenie led rgb
drzwi i ściana w szkle z grafiką - wolfglas.pl
drzwi i ściana w szkle z grafiką