Szklane drzwi

Drzwi przymykowe (na zawiasach, z ościeżnicą)
Drzwi szklane przymykowe
Podwójne przesuwne drzwi szklane
Podwójne przesuwne drzwi szklane
Drzwi wahadłowe
Drzwi szklane wahadłowe
Szklane drzwi

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szklane drzwi przymykowe, przesuwne i wahadłowe. Każdy z tych typów charakteryzuje się własną specyfiką, aczkolwiek bez wątpienia wszystkie wersje odznaczają się dużą funkcjonalnością oraz ciekawym designem, który będzie stanowić doskonałe dopełnienie nowoczesnej aranżacji wnętrza. Ze szklanymi drzwiami z naszej oferty można realizować nawet wymyślne i pełne fantazji projekty, a jednocześnie ułatwią codzienne funkcjonowanie w budynku. Szklane drzwi są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła hartowanego i laminowanego, które po pierwsze zapewnia duże bezpieczeństwo (nawet po stłuczeniu nie rozpada się na kawałki), jak również fascynujący wygląd, który z pewnością zachwyci wszystkich odwiedzających. Drzwi szklane przesuwne idealnie nadają się do wąskich korytarzy. Wersja przymykowa to doskonałe połączenie nowoczesności z tradycją, a drzwi szklane wahadłowe pozwolą stworzyć wyjątkowy klimat nawet w prostych wnętrzach.

Drzwi szklane przesuwne

Wyposażone w cichy i niezawodny w działaniu system jezdny, nowoczesne szklane drzwi przesuwne to doskonały wybór dla wnętrz mieszkalnych i użytkowych niemal każdego typu. Wygody system przesuwny zapewnia wysoki komfort otwierania i zamykania drzwi przy jednoczesnym zachowaniu dużej otwartości przestrzeni. To duża wartość, zwłaszcza w nowocześnie urządzonych wnętrzach, w których stawia się na transparentność i przejrzystość form. Nowocześnie wyglądające przesuwne drzwi szklane sprawdzą się w mieszkaniach i obiektach użytkowych, między innymi w hotelach, obiektach konferencyjno-szkoleniowych, biurach, szpitalach i innych placówkach służby zdrowia.

Przymykowe drzwi szklane

Tego typu szklane drzwi to idealny wybór dla placówek handlowych, usługowych, biur i innych obiektów użytkowych, w których panuje duży ruch pieszy. Dzięki funkcji automatycznego przymykania takie drzwi po otwarciu ulegają samoczynnemu domknięciu, co gwarantuje wysoką wygodę ich obsługi, a przy okazji zapobiega nadmiernemu wietrzeniu wnętrz pomieszczeń, do których takie drzwi prowadzą.

Drzwi szklane wahadłowe

Drzwi wahadłowe to odmiana drzwi osadzonych na tradycyjnej ościeżnicy, z funkcją otwierania do wewnątrz i na zewnątrz (drzwi działają wahadłowo), co gwarantuje większą wygodę ich otwierania i brak konieczności każdorazowego ich domykania. Wahadłowe szklane drzwi najczęściej instaluje się w różnego rodzaju obiektach użytkowych, przede wszystkim w lokalach handlowych i usługowych. System samoczynnego domykania drzwi szklanych wahadłowych gwarantuje wygodę obsługi, co w połączeniu z niezwykle estetycznym wykonaniem sprawia, że są to idealne drzwi do biura, restauracji, hotelu czy urzędu.

Szklane drzwi na wymiar

Oferujemy możliwość zaprojektowania szklanych drzwi na potrzeby każdego lokalu mieszkalnego lub użytkowego. Doradzimy, jaki rodzaj drzwi szklanych sprawdzi się najlepiej w przypadku określonego typu wnętrza czy obiektu. Zajmiemy się przygotowaniem drzwi pod wymiar, ich montażem i bieżącym serwisem, jeśli okaże się potrzebny w przyszłości. Nasze szklane drzwi wyróżnia perfekcyjne wykonanie, co jest najlepszą gwarancją ich atrakcyjnego wyglądu, wysokiego bezpieczeństwa i wygody użytkowania oraz ponadczasowej trwałości.

Jako firma Wolfglas zajmujemy się kompleksowo produkcją i montażem drzwi szklanych, dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Zobacz nasze realizacje.

wybrane realizacje

Lustro podświetlane - wolfglas.pl
lustro podświetlane
Zabudowa szklana - wolfglas.pl
Zabudowa szklana
wypełnienie szklane do schodów szkło hartowane - wolfglas.pl
wypełnienie szklane do schodów szkło hartowane
balustrada szklana z podświetleniem schodów - wolfglas.pl
balustrada szklana z podświetleniem schodów
szkło lakierowane, podświetlenie led rgb - wolfglas.pl
szkło lakierowane, podświetlenie led rgb
drzwi i ściana w szkle z grafiką - wolfglas.pl
drzwi i ściana w szkle z grafiką